Główny profil działania naszej firmy to szerokopasmowy dostęp do sieci Internet, Telefonia Cyfrowa, Telewizja cyfrowa 4 generacji -IPTV, monitoring cyfrowy . Usługi oparte są na łączach w technologii światłowodowej i radiowej.

Działamy od 1 października 2003 i jesteśmy pierwszą na taką skalę firmą w naszym rejonie, która zaoferowała pełny wachlarz usług internetowych i ich pochodnych.

To ponad dziesięcioletnie doświadczenie w dziedzinie usług informatycznych w połączeniu z systematycznym poszerzaniem sieci obsługiwanej przez fachowców pozwala nam przedstawić Państwu bardzo interesującą i konkurencyjną ofertę.

Staramy się dotrzeć tam, gdzie inni  operatorzy nie oferują swoich usług lub są one poza możliwościami klienta z powodu  wysokich kosztów.

Nasi pracownicy posiadają także odpowiednie kwalifikacje do prowadzenia wszelkich działań związanych z szeroko rozumianą informatyką oraz radiokomunikacją zdobytą przy współpracy z takimi firmami jak GTS Energis, TP S.A. , PTC ERA , PTK Centertel i Nortel Networks.

Posiadamy Zaświadczenie Prezesa Urzędu Regulacji Telekomunikacji i Poczty - OBY WKT – 6091-29.04 dotyczące zgłoszenia na udostępnianie usług : transmisja danych oraz zapewnienie dostępu do sieci internet.